767x431 ranger.jpg

ДИЗАЙН

Оновлений екстер’єр Ranger демонструє сучасну, майстерно втілену міцність. Завдяки виразній прямокутній передній решітці радіатора з фірмовими денними ходовими вогнями «C-Clamp», мускулистим бокам кузова й ширшій колісній базі, автомобіль не лише має покращену стійкість, але й виглядає міцнішим.

KEYFEATURES_PERFORMANCEP703_v7_OnlineTitled-2160x1215-gtgo.jpg.renditions.large.jpeg

ЕФЕКТИВНІСТЬ І ВРАЖЕННЯ ВІД ВОДІННЯ

Абсолютно новий RANGER демонструє значно більше, ніж просто потужність на дорозі й на бездоріжжі завдяки асортименту вражаючих варіантів двигуна й трансмісії, вдосконаленій системі адаптації до дорожніх умов Advanced Terrain Management System, а також безлічі функцій допомоги водієві, таких як інтелектуальний адаптивний круїз-контроль та покращена система активної допомоги під час паркування для Raptor.

KEYFEATURES_UTILITYP703_v7_OnlineTitled-2160x1215-gtgo.jpg.renditions.large.jpeg

КОРИСНІСТЬ

Шукаєте інноваційні можливості, що спрощують життя? Як щодо робочого місця, вбудованого в задні відкидні двері багажного відділення, бортового інвертора, що забезпечує 240 вольтів і 400 ватів потужності для ваших електроінструментів, нових розумних рішень для зберігання речей, сходинок на задньому бампері, зонального освітлення чи просто збільшення багажного простору? Все це пропонує абсолютно новий Ranger.

 
767x431 ranger1 .jpg

ВАНТАЖНА БОРТОВА ПЛАТФОРМА 

Абсолютно новий Ford Ranger має більше колісну колію, ніж попередня модель, що дозволяє збільшити розмір вантажного відділу. Тепер його ширина достатня для розміщення стандартного європіддона між колісними арками. Нова підкладка вантажної платформи забезпечує покращений захист кузова.

Tailgate_Workbench-16x9-2160x1215-sog.jpg.renditions.extra-large.jpeg

ЗАДНІ ВІДКИДНІ ДВЕРІ

Абсолютно новий Ford Ranger доступний із задніми дверима з механізмом легкого підйому*, що значно полегшує процес відкривання. Усі задні відкидні двері з кишенями на затискачах і навіть підсклянниками можна використовувати як робоче місце.

FEATURESPAGE_BEDCAPABILITIESP703_v7_OnlineTitled-2160x1215-gtgo.jpg.renditions.extra-large.jpeg

УПРАВЛІННЯ ВАНТАЖАМИ

Універсальна система управління вантажем Ranger дозволяє надійно й безпечно перевозити вантажі. Внутрішні рейки з обох боків стінок кузова вантажного відділення оснащені пружинними затискачами, які можна закріпити в будь-якому з 9 положень. Разом із точками кріплення, які відповідають стандарту DIN, це дає ще більше можливостей для фіксації речей. Підкладка для вантажного кузова від FORD навіть містить прорізи, щоб ви могли створювати індивідуальні дерев’яні каркасні відсіки всередині вантажної платформи.

Power_to_Box_0103_V3_1-16x9-2160x1215-sog.jpg.renditions.extra-large.jpeg

ЖИВЛЕННЯ ВІД ВАНТАЖНОГО ПРОСТОРУ

Вбудований інвертор забезпечує 240 вольтів і до 400 ватів потужності. Це означає, що ви можете працювати з більшістю своїх електричних ручних інструментів, заряджати батареї або навіть вмикати такі прилади, як холодильник, безпосередньо від вантажного простору.

ford-ranger-eu-4_RAN_M_G_54920-16x9-2160x1215.jpg.renditions.extra-large.jpeg

БУКСИРУВАЛЬНА ЗДАТНІСТЬ

Повне корисне навантаження Ford Ranger становить понад 1 тонну, а максимальна маса, яку можна буксирувати, дорівнює 3500 кг, тож ви можете виконувати найскладніші завдання й буксирувати вантажі великого розміру й ваги.

Rear_Box_Step-16x9-2160x1215-sog.jpg.renditions.extra-large.jpeg

СХОДИНКИ ДЛЯ ДОСТУПУ ДО ВАНТАЖНОГО ПРОСТОРУ

Для випадків, коли вам потрібно дотягнутися до вантажного відсіку, не відкриваючи двері багажника: інноваційний дизайн заднього бампера нового Ranger відтепер включає зручні вбудовані сходинки з обох боків, що забезпечує легкий і безпечний доступ до вантажного простору.

Int_Auxiliary_Switch_Panel_1-16x9-2160x1215-sog.jpg.renditions.extra-large.jpeg

ДОДАТКОВІ ПЕРЕМИКАЧІ

Комплект із шести допоміжних перемикачів на верхній консолі полегшує живлення додаткових аксесуарів, таких як світлові панелі й сигнальні маячки, зсередини кабіни. На транспортному засобі також передбачено електропроводку в місцях, де зазвичай встановлюється обладнання, зокрема під капотом біля передньої решітки радіатора й біля точки зчеплення для причепа.

FEATURESPAGE_ROLLERSHUTTERP703_v7_OnlineTitled_v2-2160x1215-gtgo.jpeg.renditions.extra-large.jpeg

РОЛЕТА З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Допоможе зберегти ваші інструменти й вантаж у безпеці, надійно закріпленими й захищеними від негоди. Як опція доступні додаткові аксесуари для удосконалення багажного відсіку, як от ролета з електроприводом і брелоком для легкої дистанційної активації.

 
ford-ranger-eu-TERRAINMANAGEMENT-16x9-2160x1215.jpg.renditions.extra-large (1).jpeg

ДОЛАЙТЕ БУДЬ-ЯКУ МІСЦЕВІСТЬ

Рівні міські вулиці чи кам’янисте бездоріжжя: куди б ви не їхали, система адаптації до дорожніх умов Ranger точно налаштовує параметри автомобіля відповідно до навколишнього середовища. Поворотний регулятор дозволяє перемикатися між доступними режимами водіння: NORMAL і ECO для звичайних доріг, TOW HAUL для буксирування причепа, SLIPPERY для нещільних поверхонь дороги й MUD/RUDS або SAND для більш суворого бездоріжжя.

ford-raptor-eu-05a_P703_Limited_Ext_Front_3_4_Dynamic_w5a-16x9-2160x1215-sog.jpg.renditions.extra-large.jpeg

НОВІ ДВИГУНИ

Асортимент дизельних двигунів Ford EcoBlue останнього покоління робить Ranger потужнішим, ефективнішим і забезпечує нижчі викиди, ніж будь-коли раніше. Завдяки трьом доступним силовим агрегатам, що забезпечують потужність до 205 к.с. і крутний момент 500 Нм*, ви обов’язково знайдете той варіант, що підійде саме вам: 2-літровий турбодизель 170 к.с. з механічною або автоматичною 6-ступінчастими трансмісіями та 2-літровий турбодизель 205 к.с. з 10-ступінчастою автоматичною трансмісією.

ford-ranger-eu-06_P703_Wildtrak_Int_Facia-AutomaticTransmission-16x9-2160x1215-sf.jpg.renditions.extra-l.jpeg

АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Вдосконалена 10-ступінчаста автоматична коробка передач Ranger забезпечує чудове прискорення, а також виняткову економію пального. Вона використовує функцію адаптивного планування перемикання в режимі реального часу, що дозволяє трансмісії легко адаптуватися до мінливих умов. Отже, незалежно від того, їдете ви по автомагістралі чи долаєте складне бездоріжжя, ви завжди рухатиметесь на потрібній передачі в потрібний момент.

XL_Int_Fascia_3-16x9-2160x1215-sfo.jpg.renditions.extra-large.jpeg

МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Оптимізована 6-ступінчаста механічна коробка передач Ranger зробить вибір передач легшим, точнішим і тихішим. Вона спеціально розроблена для покращення динаміки водіння та зменшення споживання пального, допомагаючи зробити вашу поїздку більш захоплюючою, водночас зменшуючи частоту дозаправки.

Limited_Ext_Rear_3_4_Dynamic_w4a-16x9-2160x1215-sfo.jpg.renditions.extra-large (1).jpeg

4X4

Для впевненого керування автомобілем за будь-яких умов і на різних поверхнях Ford Ranger дозволяє миттєво перемикатися між повним приводом 4WD і приводом на два колеса 2WD. Таким чином при комфортній їзді гладкими дорогами ви можете тримати автомобіль у режимі 2WD. Але як тільки ви захочете виїхати на бездоріжжя або стан дорожнього покриття погіршиться, ви зможете без зусиль активувати повний привод 4WD.

ford-ranger-eu-P703_Wildtrak_driving-16x9-2160x1215.jpg.renditions.extra-large.jpeg

НОВИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПОВНИЙ ПРИВОД E-4WD

Удосконалена нова система приводу e-4WD Ranger контролює вхідні дані від різних датчиків, щоб автоматично змінювати крутний момент, який надсилається як на передню, так і на задню осі. Крім того, водії можуть змінювати режими водіння.

ford-ranger-eu-3_RAN_M_R_54904-16x9-2160x1215.jpg.renditions.extra-large.jpeg

ГЛИБИНА ПОДОЛАННЯ ВОДНИХ ПЕРЕШКОД

Ranger сміливо рухається там, де інші транспортні засоби просто не мають змоги проїхати. Модель зберігає фантастичну здатність долати брід: новий Ranger розрахований на подолання водяних перешкод глибиною до 800 мм.

 
ford-ranger-eu-06_P703_Wildtrak_Int_Facia-Sync4A-16x9-2160x1215-sf.jpg.renditions.extra-large.jpeg

FORD SYNC 4A

Нова SYNC 4A Ranger є нашою найрозумнішою інформаційно-розважальною системою. Великий 10-дюймовий сенсорний екран з розділення екрану дозволяє використовувати різні функції одночасно. А легка інтеграція вашого смартфона забезпечить практично повну синхронізацію

FEATURESPAGE_CONNECTEDNAVP703_v7_OnlineTitled-2160x1215-gtgo.jpg.renditions.extra-large.jpeg

ПІДКЛЮЧЕНА НАВІГАЦІЯ

Тільки для Raptor. Навігація SYNC 4A використовує дані хмарного сервісу для кращих результатів пошуку пункту призначення, а також інформацію про дорожній рух у режимі реального часу для більш динамічного планування маршруту. Існують також додаткові функціональні можливості, наприклад, якщо запасу пального не вистачає для очікуваної відстані вашої поїздки, система SYNC 4A може спланувати маршрут з урахуванням найзручнішої зупинки для заправки.

FEATURESPAGE_WIRELESSCHARGINGP703_v7_OnlineTitled-2160x1215-gtgo.jpg.renditions.extra-large.jpeg

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Тільки для Raptor. Створена для максимального простору й зручності. У салоні нового Ranger передбачене зручне місце для зберігання з бездротовою зарядкою для сумісних смартфонів.

 
ford-ranger-eu-360camera-16x9-2160x1215 (1).jpg.renditions.extra-large.jpeg

КАМЕРА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Тільки для Raptor. Камера кругового огляду Ford Ranger із розділеним екраном допомагає краще стежити за навколишнім простором. Зображення з кількох камер, розташованих навколо автомобіля, використовуються для відтворення повного огляду місцевості навколо вас на екрані SYNC.

FEATURESPAGE_DRIVINGMODESP703_v7_OnlineTitled-2160x1215-gtgo.jpg.renditions.extra-large.jpeg

РЕЖИМИ РУХУ

Рівні міські вулиці чи кам’янисте бездоріжжя: куди б ви не їхали, система адаптації до дорожніх умов Ranger точно налаштовує параметри автомобіля відповідно до навколишнього середовища. Поворотний регулятор дозволяє перемикатися між доступними режимами водіння: NORMAL і ECO для звичайних доріг, TOW HAUL для буксирування причепа, SLIPPERY для нещільних поверхонь дороги й MUD/RUDS або SAND для більш суворого бездоріжжя.

ford-ranger-eu-4x4shift-16x9-2160x1215.jpg.renditions.extra-large.jpeg

ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

8-дюймова цифрова панель приладів Ranger відображає інформацію для водія у високій роздільній здатності за допомогою інтуїтивно зрозумілих піктограм, які легко читати. Для кожного режиму водіння передбачені різні колірні теми. Також ви можете встановити пріоритетність відображення інформації.

767x431 ranger3 .jpg

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФАРИ ГАЛОГЕНОВОГО СВІТЛА

Тільки для Raptor. Нові світлодіодні матричні фари з фірмовими денними ходовими вогнями «C-Clamp» забезпечують чудову видимість у поєднанні із привабливим дизайном. Адаптивна система переднього освітлення оптимізує схему променів фар відповідно до поточних умов водіння. Наприклад, для їзди по автомагістралі, місту чи сільській дорозі, а також для маневрів паркування та поворотів.

ford-ranger-eu-A003C003_2211297K-16x9-2160x1215.jpg.renditions.extra-large.jpeg

СИСТЕМА АКТИВНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС ПАРКУВАННЯ

Тільки для Raptor. Припаркувати пікап на жвавій вулиці або тісному паркувальному місці може бути складно. Система активної допомоги під час паркування полегшує цей процес, визначаючи відповідне місце для паралельного або перпендикулярного паркування, а потім автоматично спрямовує туди автомобіль. Вам лише потрібно натиснути кнопку і дозволити автомобілю зробити роботу за вас. Також систему можна використовувати для допомоги під час виїзду з місця паралельного паркування.

 
767x431 ranger 3.jpg

ЦЕНТРАЛЬНА КОНСОЛЬ

Новий важіль E-Shifter доступний у поєднанні з 10-ступічастою автоматичною коробкою перемиканням передач. E-Shifter на відміну від традиційного важеля, має короткий хід та зручне перемикання передач. У сполученні з електронним стоянковим гальмом і зручним поворотним регулятором системи адаптації до дорожніх умов, результатом стає лаконічний дизайн центральної консолі.

767x431 ranger5 .jpg

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Завдяки двозонному електронному автоматичному контролю температури ви можете вибрати індивідуальні температури для себе й пасажира на передньому сидінні. Система автоматично підтримуватиме бажані налаштування.

Wildtrak_Zone_Lighting_Talent_4-16x9-2160x1215-sog.jpg.renditions.extra-large.jpeg

ЗОВНІШНЄ ЗОНАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Тільки для Raptor. За допомогою зонального освітлення Ranger ви можете освітлити окремі зони навколо автомобіля. Ідеально підходить для розкладання стоянки в темряві, додаткової безпеки під час виходу з транспортного засобу або коли робота триває до ночі. Ви можете отримати доступ до зонального освітлення через екран SYNC.

ford-raptor-eu-2398_07_P703_Wildtrak_Int_Seats_0021_Polyboard_V6-16x9-2160x1215-sog.jpg.renditions.extra (1).jpeg

РЕГУЛЬОВАНЕ СИДІННЯ ВОДІЯ

Передні сидіння Ford Ranger мають ергономічний дизайн, що забезпечує найкращу підтримку. Сидіння водія має ручне регулювання в 6 або 8 напрямках, що дозволяє переміщувати сидіння вгору, вниз, вперед, назад і нахиляти. Налаштування поперекової опори й навіть електроприводне регулювання за 10 позиціями доступні в моделях з більш високою специфікацією.

 
ford-ranger-eu-EuroNCAP_2022_StarRatingLogo_5-stars-3D-white-neg-16x9-2160x1215.png.renditions.extra-larg.png

П’ЯТИЗІРКОВА БЕЗПЕКА

EURO NCAP є провідною незалежною європейською організацією з питань безпеки. Вона оцінює безпеку будь-якого транспортного засобу за допомогою низки суворих заходів. Новий Ford Ranger отримав найвищу оцінку — п’ять зірок, — що демонструє прихильність компанії Ford до безпеки.

ford-ranger-eu-P703---AU-WILDTRAK---ADAPTIVE-CRUISE-16x9-2160x1215.jpg.renditions.extra-large (1).jpeg

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ ПІСЛЯ ЗІТКНЕННЯ

У малоймовірному випадку зіткнення система екстреного гальмування після зіткнення застосує гальма, щоб уникнути вторинних ударів. Уповільнення транспортного засобу може потенційно зменшити травмування пасажирів і пошкодження автомобіля, а також зменшити серйозність потенційного вторинного зіткнення.

ford-ranger-eu-p703_img_xxxxx_frt_3_4_high_trailer_tow_coast_road_luxe_yellow_AU_BLIS-16x9x2160x1215.jpg (1).jpeg

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СЛІПІ ЗОНИ

Ця система використовує бічні датчики для пошуку транспортних засобів у вашій сліпій зоні. При виявленні іншого автомобіля система сповістить вас за допомогою попереджувальних індикаторів, вбудованих в обидва бічних дзеркала.

ford-ranger-eu-4_RAN_M_R_54923-16x9-2160x1215.jpg.renditions.extra-large (1).jpeg

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

Окрім подушок безпеки для водія, переднього пасажира й бічних подушок, усі автомобілі Ranger тепер оснащені додатковою центральною бічною подушкою безпеки, розташованою між передніми сидіннями. Вона допомагає зменшити серйозність будь-якого зіткнення між водієм і переднім пасажиром.